מי אתה, אושרי ביטון

אודות אושרי שיווק דיגיטלי

בתמונה – מסכם מי שאני … הבן שלי – ישי, הוא ואשתי (אמא של ישי) הם מה שמניעים אותי כל בוקר לקום כמו טיל ב 04:30 בבוקר ולהתחיל בשגעון של אנליטיקס, לידים, אופטימיזציה לקמפיינים בפייסבוק וגוגל, ובקיצור – לתת בראש.

אבל מי אני באמת?

אני אושרי, משווק דיגיטלי מזה 15 שנים, אבל את זה כבר בטח הבנתם אם קראתם בשאר עמודי האתר.

אולי השאלה היותר מדויקת היא – מה אני אוהב לעשות חוץ מקידום אתרים אורגני ופרסום בפייסבוק ?

אני יהודי שומר מצוות (משתדל), לא אוהב לתייג את עצמי כחילוני / מסורתי / דתי / חרדי … אני פשוט בקטע הזה, עושה השתדלויות מה שנקרא. או שתקראו לזה הרב נוח…. מה שבא לכם 🙂

חוץ מימי שבת, אני אוהד אדוק של מכבי תל-אביב הן בכדורגל כדורסל כדור יד, וגם במשחק האהוב על כל העולם – דוקים (צוחק נו…אל תהיו כבדים).

אושרי ביטון בפריז עם מכבי תל אביב

בתמונה – אני בפריז במשחקה של מכבי ת״א.

אז אתם מבינים שיש לי גם חיבה לטיולים בארץ ובעולם, כשיוצא.

הכי חשוב לי – אני נהנה ממה שאני עושה. אני יודע שזו מתנה שמעט אנשים התברכו בה, לקום בבוקר עם חיוך לא משנה מה, אני פשוט יודע שאני אוהב שיווק דיגיטלי וכל יום מסקרן אותי מחדש. בכל יום אני לומד, אני מה שנקרא ״אוטודידקט״, יכול לשבת שעות על ספר ולחקור ולבחון עד שאגיע להפנמה של אותו הדבר שניסיתי להבין.

אני נותן את כל הלב ללקוחותיי, תמיד עם חיוך ותמיד בזמן.

צריך גם להודות, לכל אחד יש פרויקטים שהולך לו יותר והולך לו פחות, בשורה התחתונה המהות שלי היא לתת שירות שיגרום ללקוח להיות מרוצה, ואם מתעוררות אי הבנות, או מה שנקרא בעולם העסקים ״משבר״, אני הופך את העולם למצוא פתרון ובטח לא נכנס לדיונים מיותרים עם לקוחותיי.

מוזמנים להצטרף למשפחה החמה של הלקוחות המרוצים שלי 🙂

אושרי.