למה פרסום בלינקדאין מומלץ לחברות וכיצד הוא יכול לעזור ביצירת לידים איכותיים

הקדמה: מהו פרסום בלינקדאין?

פרסום בלינקדאין הוא סוג של שיווק דיגיטלי המאפשר לחברות לקדם את המוצרים או השירותים שלהן באמצעות הפלטפורמה החברתית-עסקית לינקדאין. ניתן להשתמש בפרסום בלינקדאין כדי למקד לקהל המתאים לפי גודל חברה, נישה, מילות מפתח, תפקיד ספציפי, ובאמצעות כך להגיע לקהל העסקי המדוייק ביותר ולמקבלי ההחלטות שאתה מחפש.

לינקדאין היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר עבור אנשי עסקים והיא גם מקום מצוין למצוא לקוחות פוטנציאליים. יש לה למעלה מ-500 מיליון חברים ברחבי העולם, הכוללים מנהלים, מגייסים, יזמים ואנשי מקצוע אחרים.

לינקדאין – כבר מזמן לא מקום עבור ״ציידי ראשים״

לא כמו בעבר, לינקדאין היא פלטפורמה מצוינת לחברות למצוא לידים ומועמדים איכותיים. זהו גם מקום מצוין לאנשי מקצוע למצוא הזדמנויות חדשות בתחומם. לינקדאין כבר מזמן לא מקום ל”ציידי ראשים”, הפלטפורמה התרחבה ולא רק מגייסי כח אדם מרוויחים ממנה.

ללינקדאין יש את מגוון בעלי התפקידים המגוון ביותר, כך שהוא מושלם למציאת עבודה או לקוחות רלוונטיים, וגם לשיתופי פעולה עסקיים. אתה יכול אפילו למצוא משרות במדינות שונות ובתפקידים המתאימים ל Remote jobs.

כיצד לבחור את מסע הפרסום המתאים של LinkedIn לעסק שלך

לינקדאין היא מקום מצוין לפרסם את העסק שלך.

עם זאת, חשוב להכיר את הקמפיין המתאים לעסק שלך.

ישנם שלושה סוגים של מסעות פרסום שבהם אתה יכול להשתמש בלינקדאין:

  • תוכן ממומן
  • InMail ממומן
  • עדכונים ממומנים

התוכן הממומן מאפשר לך למקם את התוכן של החברה שלך מול קהלים ממוקדים ובראש תוצאות החיפוש. ה-InMail הממומן מאפשר לך להגיע ולהתחבר לחיבורים ממוקדים שעדיין לא התחברו אליך. העדכונים הממומנים מאפשרים שליטה רבה יותר על מי רואה את העדכון ומתי הוא רואה אותו.

כיצד לייעל את מסעות הפרסום שלך בלינקדאין ליעילות מרבית

לינקדאין היא כלי רב ערך למשווקים מכיוון שיש לה שיעור המרה גבוה יותר מפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית כל עוד מדובר ב B2B Marketing.

אופטימיזציה של מודעות LinkedIn הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת הפעלת מסע פרסום ממומן יעיל של LinkedIn.

אופטימיזציה של מודעות הלינקדאין שלך יכולה להיות משימה קשה מכיוון שיש הרבה גורמים שונים שיש לקחת בחשבון. לדוגמה: הקהל שאליו אתה ממקד, סוג המודעה, מיקום המודעה שלך ותקציב מסע הפרסום שלך. ישנם גם סוגים רבים ושונים של מודעות שניתן להשתמש בהם בלינקדאין כולל תוכן ממומן, מודעות טקסט, מודעות וידאו ועוד.

קידום אורגני בלינקדאין

לא רק ממומן (ממש לא רק): לינקדאין היא פלטפורמה רבת עוצמה לקידום אורגני. זה מקום שבו אתה יכול למצוא את הלקוחות האידיאליים שלך, להתחבר אליהם ולבנות מערכות יחסים ולאו דווקא באמצעות שיטת ה- Pay per click.

חשוב לזכור שמדובר בפלטפורמה חברתית, וכמו כל ערוץ מדיה בעולם הסושיאל – חשוב לספק המון ערך, מידע איכותי ועזרה לאנשים באמצעות טיפים ושיחות אישיות ובקיצור – בניית אמון אישי.

מכיוון שלינקדאין היא רשת מקצועית, חשוב לפרסם תוכן שיהיה רלוונטי לקהל היעד שלך שיעזור לך לבסס את עצמך כאוטוריטה בתחומך. פרסום עדכונים בלינקדאין יכול להתבצע על ידי שימוש בכפתור “שתף” בראש העמוד או על ידי לחיצה על “שתף עדכון” בסרגל הצד השמאלי. אתה יכול גם להשתמש בהאשטאג בלינקדאין כדי לעזור לאנשים למצוא את הפוסטים שלך בקלות רבה יותר.

חשוב לייצר קונקשנים עם חברים שלנו. ברגע שנכנסים לפרופיל שאין לנו קונקשן איתו, ניתן לראות לצד השם שלו – 2nd ו – 3rd מה שמסמל את הקרבה שלו אלינו. אם יש לנו הרבה חברים משותפים אנחנו נראה לצד השם שלו 2nd, וברגע שנשלח לו בקשת קונקשן (מה שנקרא בקשת חברות בפייסבוק וכו׳) – יגרום לו לבדוק מי האנשים המשותפים שלנו, וככל שיש יותר כאלו או שיש אנשים קרובים מאוד שמכירים את שנינו – הערך של הקונקשן יעלה והוא יאשר את בקשתנו ואף יזום איתנו שיחה.

אך גם במקרים בהם אין חיבור עם אנשים משותפים ניתן לייצר קונקשן. שולחים בקשה בתוספת הודעה אישית עם ערך (לשמור על תמציתיות! תזכרו שהבן אדם לא מכיר אתכם) – והוא יאשר אותה. ברגע שנוצר קונקשן – יש סיכוי גבוה שהחברים החדשים ייחשפו לפוסטים שלנו וכתוצאה מכך נוכל לייצר חשיפה איכותית ואף לידים חמים.

מסקנה: כדאי להתחיל להשתמש בפרסום בלינקדאין היום – בשילוב ממומן ואורגני!

Scroll to Top

קבל טיפים
שרק עסקים חכמים מקבלים

טיפים מנצחים לשיווק עסקים בדיגיטל, ליצירת זרם לקוחות יציב ואיכותי!