מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של אושרי ביטון שיווק דיגיטלי

אנו מתייחסים ברצינות לפרטיות שלך. כל המידע האישי מטופל כסודי לחלוטין עבור אושרי ביטון שיווק דיגיטלי ושותפיה. הוא לעולם לא יימכר או יוחלף בסחר חליפין או יועבר בדרך אחרת לצד שלישי, ללא רשותך המפורשת.

סעיף זה מפרט איזה מידע אושרי ביטון שיווק דיגיטלי אוסף, מדוע הוא נאסף וכיצד ניתן להשתמש במידע זה.

איסוף מידע. על מנת להשתמש בהיבטים מסוימים של אתר זה, אושרי ביטון שיווק דיגיטלי עשויה לדרוש ממך לספק כמות מסוימת של מידע. זה כולל מידע הנדרש ליצירת מזהה (כגון שמך וכתובת האימייל שלך) ופרטי העדפות (אהבתי/לא אהבתי), כמו גם מידע על הפעילות העסקית שלך (כפי שסיפקת על ידך). אנו משתמשים במידע זה כדי לספק לך שירות או חוויה מקוונת טובה יותר.

על מנת להבין טוב יותר כיצד לקוחותינו משתמשים באתר זה, אנו גם אוספים ומנתחים מידע מצטבר על משתמשי האתר שלנו. זה כולל, אך לא מוגבל, לדברים כגון באיזו שעה ביום הם מבקרים באתר, באיזה דפדפן הם משתמשים ובאילו דפים הם מבקרים. שום מידע אישי או אחר שעשוי לשמש כדי לזהות אותך לא נכלל בניתוח זה.

אושרי ביטון שיווק דיגיטלי רושם את כל הפעילות ושומר על מסלולי ביקורת של שימוש באתר זה. אנו משתמשים במידע זה לאיתור ומניעה של הונאה ופעילויות זדוניות אחרות.

אושרי ביטון שיווק דיגיטלי לא תשלח “דואר זבל” או אימייל או SMS לא רצויים, וגם אושרי ביטון שיווק דיגיטלי לא תמסור את פרטיך לצד שלישי, אלא אם נתת לנו רשות לעשות זאת.

שימוש במידע שלך. המידע האישי שנאסף משמש למטרות שלשמן סיפקת אותו, ועשוי לשמש עוד למטרות סטטיסטיות או לגיטימיות אחרות בלבד. לדוגמה, אם תעשה שימוש בטופס יצירת הקשר עם השירות שלנו באתר האינטרנט שלנו, אנו נשתמש במידע שסיפקת מלכתחילה כדי להגיב לבקשת השירות שלך. אנו עשויים להשתמש במידע זה כדי לשפר את איכות תהליך שירות הלקוחות שלנו.

חוקיות העיבוד היא אחד העקרונות העיקריים הנוגעים לעיבוד המידע האישי שלך – אנו מיישמים את עילות העיבוד המשפטיות הבאות:

  • העיבוד הכרחי לקיום חוזה, או על מנת לנקוט בצעדים לפני כריתת חוזה;
  • העיבוד הכרחי למטרות האינטרסים הלגיטימיים שלנו – למשל, כדי לשפר את איכות המוצרים והשירותים שלנו;
  • העיבוד הכרחי לעמידה בהתחייבות משפטית שאנו כפופים לה, או שהיא חוקית אחרת על פי חוקי הגנת המידע החלים;

בהסכמתך שניתנה.

בהתאם לאופן שבו אתה מתקשר איתנו ועם השירות, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך למטרות הבאות:

  • ניהול מערכת היחסים שלנו איתך ועם העסק שלנו, כגון אספקת וניהול הגישה שלך לשירותים שלנו והשימוש בהם. עיבוד זה הכרחי לקיום חוזה;
  • שיפור השירותים שלנו ופיתוח מוצרים חדשים, כגון הזמנתך להשתתף בסקרים או להתאים אישית את החוויה שלך עם השירותים שלנו. עיבוד זה נחוץ למטרות האינטרסים הלגיטימיים שלנו;
  • שיווק, כגון אספקת תקשורת שיווקית או פרסומית שאנו חושבים שאתה עשוי להתעניין בהן. עיבוד זה נעשה בהסכמתך שניתנת או למען האינטרסים הלגיטימיים שלנו;
  • גיוס עובדים, כגון הערכת מועמדים לעבודה. עיבוד זה נועד לנקוט בצעדים לפני התקשרות בחוזה או בהסכמתך שניתנה;
  • יצירת קהילות מקוונות, כגון העמדת חדרי צ’אט, פורומים, לוחות הודעות או קבוצות חדשות זמינות עבורך. עיבוד זה הכרחי לביצוע חוזה או לאינטרסים הלגיטימיים שלנו. אנא זכור שכל מידע שנחשף בפורומים אלו הוא ציבורי. אנו ממליצים לך לנקוט משנה זהירות בעת חשיפת מידע אישי בפורומים אלה, מכיוון שמידע זה זמין למשתמשים אחרים. אל תחשוף מידע בפורומים ציבוריים אלה שעשוי להיחשב חסוי או קנייני או שאינך מעוניין שיהיה זמין לציבור או שאסור לך לחשוף אותו.
  • מטרות תמיכה עסקיות כלליות אחרות, כולל אך לא רק רכש, ניהול פיננסי ופיסקאלי, ניהול סיכונים ותאימות ודיווח חיצוני. עיבוד זה הכרחי לעמידה בהתחייבות משפטית שאנו כפופים לה, או שהיא חוקית אחרת על פי חוקי הגנת המידע החלים או למען האינטרסים הלגיטימיים שלנו.

שמירה על המידע שלך. המידע האישי שלך יעובד במידה הדרושה לביצוע התחייבויותינו, ולמשך הזמן הדרוש להשגת המטרות שלשמן נאסף המידע, בהתאם למדיניות שמירת הנתונים שלנו ולחוקי הגנת המידע החלים. כאשר איננו זקוקים עוד למידע האישי שלך, אנו ננקוט בכל הצעדים הסבירים כדי להסיר אותו מהמערכות והרשומות שלנו או לנקוט בצעדים כדי להפוך אותו לאנונימי כראוי כך שלא ניתן יהיה לזהות אותך יותר זה.

הגנה על המידע שלך. הקמנו מסגרת פנימית של מדיניות ותקני מינימום בכל העסק שלנו כדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך. בנוסף, אנו מגבילים את הגישה למידע אישי על ידי העובדים, השותפים העסקיים, ספקי השירותים וספקי השירותים של צד שלישי שלנו על בסיס ‘צריך לדעת’. באופן ספציפי יותר ובהתאם לחוק, אנו נוקטים באמצעים טכניים וארגוניים מתאימים (מדיניות ונהלים, אבטחת IT ואחרים) על מנת להבטיח את הסודיות והשלמות של המידע האישי שלך ואופן עיבודו.

תקשורת אלקטרונית וטלפונית. כאשר אתה רושם את התעניינותך, הורדת דוח בחינם, התקשר אלינו, או השלמת שאילתה מקוונת בכל דרך באתר זה, אנו נשמור מידע זה על מנת להגיב לשאילתתך וליצור איתך קשר. אתה יכול לעדכן מידע זה בכל עת או לבטל את הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות נוספות. אם תהפוך ללקוח של אושרי ביטון שיווק דיגיטלי נצטרך להמשיך וליצור איתך קשר בנושאים הקשורים לפיתוח, התקדמות או ביצועים. אתה מסכים לתקשורת זו כלקוח פעיל של העסק שלנו.

אם אתה ניגש לאתר של אושרי ביטון שיווק דיגיטלי כפי שמוגדר בתנאי השימוש שלנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים הכלולים בהודעה משפטית זו ומסכים בנוסף לכך שלבתי המשפט של חיפה, ישראל תהיה סמכות שיפוט בלעדית לגבי כל מחלוקת הנובעת מהודעה משפטית זו.

כאשר אתה מבקר באתר(ים) שלנו או שולח לנו מיילים, אתה מתקשר איתנו באופן אלקטרוני. אתה מסכים לקבל מאיתנו תקשורת אלקטרונית. אנו ניצור איתך קשר באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי פרסום הודעות באתר(ים) שלנו. אתה מסכים שכל ההסכמים, ההודעות, הגילויים והתקשורת האחרת שאנו מספקים לך באופן אלקטרוני עומדים בכל דרישה משפטית שתקשורת כזו תהיה בכתב.

כאשר אתה יוצר איתנו קשר לגבי השירותים שלנו, ייתכן שהתקשורת שלך איתנו תוקלט למטרות הדרכה ואיכות. התקשורת שלך איתנו תהיה קבילה בהליכים משפטיים או מנהליים.

קובצי Cookie של דפדפן אינטרנט. האתר שלנו עשוי להשתמש ב”עוגיות” כדי לשפר את חווית המשתמש. דפדפן האינטרנט שלך עשוי להציב קובצי Cookie על הכונן הקשיח שלך למטרות שמירה ולעיתים כדי לעקוב אחר מידע. אתה יכול לבחור להגדיר את דפדפן האינטרנט שלך לסרב לעוגיות, או להתריע כאשר עוגיות נשלחות. אם תעשה זאת, שים לב שחלקים מסוימים באתר עשויים שלא לפעול כראוי.

תלונות על הפרת פרטיות. אם יש לך חששות כלשהם לגבי האופן שבו המידע האישי שלך מנוהל ומשתמשים בו, או חושש שחוק הפרטיות הרלוונטי או מדיניות פרטיות זו הופרו, אנא צור קשר עם אושרי ביטון שיווק דיגיטלי באופן מיידי.

יצירת קשר. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי מדיניות פרטיות זו, הנוהלים של אתר זה, או ההתנהלות שלך עם אתר זה, אנא צור איתנו קשר בכתובת:

אושרי ביטון שיווק דיגיטלי
הצמיחה 1, יקנעם עילית
בניין שטרן, קומה 2 (משרדי OpenValley)
ישראל
טלפון: 0546810616    |   073-350-0945
אימייל: [email protected]

מדיניות הפרטיות עודכנה לאחרונה ב-07 במרץ 2022.

Scroll to Top

קבל טיפים
שרק עסקים חכמים מקבלים

טיפים מנצחים לשיווק עסקים בדיגיטל, ליצירת זרם לקוחות יציב ואיכותי!