“Be genuine. Be remarkable. Be worth connecting with.”
– Seth Godin

אושריב דיגיטל - מרקטינג ממוקד תוצאות
שירותי ppc ברשת גוגל ובפייסבוק

לבלוט מבין המתחרים,
לתפוס את תשומת הלב של הלקוח,
לגעת בקהל היעד,
להגדיל משמעותית את כמות הפניות לעסק,
להמיר את הצורך ברצון,
ולהפוך מתעניינים לרוכשים!

אני מזמין אתכם להכיר את שירותי הקידום והפרסום שלנו –
ניהול קמפיינים בגוגל ובפייסבוק
באמצעות כלים מתקדמים ואסטרטגיית פרסום מבוססת תוצאות.

10-20 שניות

זה הזמן הקצר שעומד לרשותנו בכדי למשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלנו. שלא במפתיע, בעולם אולטרה דיגיטלי, הגולש הממוצע חשוף למגוון עצום של שירותים ומוצרים, כולם כאחד, ממש כמונו, מתחרים על ליבו ועל הקשב הקצרצר שלו. בתוך מבחר אדיר של מתחרים, הצעות ומוצרים יש לנו, כמפרסמים, הזדמנות קצרצרה וחדה ליצור עניין והתלהבות, להעביר מסר מנצח וערך ייחודי, ולשכנע אותו, איך לא, שאנחנו הבחירה הטובה ביותר. נשמע מאתגר?

כיצד מייצרים ייחוד, הופכים למותג בלתי נשכח ומניעים לפעולה?

התשובה פשוטה, עולים מדרגה לשלב הבא בשיווק ופרסום העסק. יוצרים מערך שיווק ולצדו אסטרטגיית פרסום ממוקדת ומותאמת אישית לצרכי העסק, העושה שימוש בתוכן מבדל , כזה אשר מדגיש את הערך הייחודי שלכם והופך את המוצר או השירות שלכם לבלתי נשכחים.

כך אנחנו אוהבים לעשות את זה –
קרייאטיב יצירתי וחשיבה מחוץ לקופסא המבדלת אתכם מהמתחרים

הקמפיינים הדיגיטליים שלנו ברשת גוגל ובפייסבוק הם כלים עוצמתיים המשמשים את הלקוחות שלנו לבסס את אותו פלוס ייחודי- האקסטרה קילומטר השיווקי אשר מייצר בתורו אימפקט חד משמעי ומניב מכירות.

מנוכחות דיגיטלית רחבת היקף, דרך שבירת מחסומים גיאוגרפים ועד לעלויות נוחות למשתמש - כל היתרונות בפלטפורמות הפרסום בגוגל ובפייסבוק

מהפכת הדיגיטל יצרה עבורנו, בעלי עסקים ומפרסמים, פוטנציאל אדיר לשיווק : מרחב זמין 24/7, נגיש, דינאמי ושוקק חיים, המאפשר לנו נוכחות דיגיטלית מתמדת, חשיפה רחבה והכי חשוב, אינטרקציה עם קהל היעד שלנו כמעט ללא תלות במיקום הגיאוגרפי. וכל הטוב הזה מוצע לנו במהירות ובקלות.

גוגל, מנוע החיפוש החזק והמוביל בזירה העולמית והמקומית, חולש על מעל ל90% (!)
נתח שוק בזירת מנועי החיפוש ופייסבוק, בתורה, מתפקדת כרשת החברתית הגדולה, הענפה והמבוססת בעולם. יחד הם מציעים פלטפורמות פרסום אידאליות ואטרקטיביות למפרסמים בהיקפים שונים – עם מיליארדי משתמשים, תפוצה טבעית וקצב גידול מרשים, לצד איסוף מידע ואפיון הרגלי משתמשים, נתונים ההופכים אותם לא רק לערוצים עוצמתיים, אלא חשוב מכך, למדויקים.

הקמפיינים שלנו בגוגל ובפייסבוק מייצרים עבור בעלי עסקים קטנים כגדולים חשיפה עצומה, נקודתית או מתמשכת, לידים רלוונטיים ומערך הוליסטי ואפקטיבי המוביל למכירות מבוססות וממוקדות לאורך זמן.
דוגמא? בבקשה!
לאחרונה קיבלנו לידינו קמפיין מדשדש עבור סטודיו בוטיק יוקרתי העוסק ביוגה ובתנועה. הקמפיין לא הצליח להתרומם, הלקוחה קיבלה בקושי 7 פניות בחודש והעסק פשוט לא עבד. מחקר קצר גילה שאכן יש ענין רב בסטודיו ובשיעורים, אך העדר חניה ונגישות מונע מלקוחות רבים להגיע. הפתרון? צמצמנו את קהל היעד לאזור הקרוב לסטודיו ונגיש להליכה או שימוש בתחב”צ. התוצאות? 218 לידים בחודש וחצי!

The Difference between Good & Excellent is DETAIL
או למה להסתפק בטוב כאשר אפשר לבחור במצוין?

בינינו, יצא לנו לפגוש בלא מעט קמפיינים טובים, אפילו טובים מאוד. למה הכוונה ?
חשיפות גבוהות, מתעניינים וגם לקוחות. אבל אצלנו, טוב זה פשוט לא מספיק.
עם זאת, לא מעט פעמים, כאשר בודקים את הקמפיין לעומק מגלים עלויות גבוהות להקלקה, לידים שאבדו בתהליך לא מדויק ועוד ועוד.

רוצים עוד דוגמא ?
במשך זמן רב, הוצאות הפרסום של מותג אונליין מוכר של תיקי החתלה הגיעו לשיא של 150 ש”ח ללקוח, עלות הקרובה לעלות המכירה ללקוח הקצה. בעלי המותג, פנו אלינו מיואשים כצעד אחרון, בטרם הסגירה. מבדיקה שעשינו, מצאנו כי שפת המותג והתוכן בו נעשה שימוש לא היו אחידים ועקביים, נתון שיצר מסר מבלבל שאינו חד משמעי ופגע בביצועי הקמפיין. בנוסף, לא נעשה שימוש מושכל בנתוני קהל העבר ולא בוצע מיטוב בהתאם.
הקמפיין עבר לידינו, הבעיות טופלו ועלות ההמרה (או עלות כל לקוח ) שופרה דרמטית, מ150 ש”ח, לעלות הקטנה מ40 ש”ח!

מה ההבדל בין קמפיין טוב למנצח? הנה התמהיל שלנו

לפני הכל, זו היכולת להסתכל על הפרטים הקטנים ולהבין כי השלם עולה על סך כל חלקיו. מהבנת הצרכים והמטרות של העסק, דרך אפיון מדויק של קהל היעד ועד לקרייאטיב מעורר השראה, לכל אלמנט יש תפקיד משמעותי ביצירת קמפיין מנצח ומבוסס תוצאות.
בשלב הראשון חשוב לנו להבין למי הפרסום מיועד, מהו הצורך או החוסר וכיצד המוצר עונה על כך. בשלב השני ניצור תוכן ייחודי ובעל ערך המוגש בצורת הצעה שקשה לעמוד בפניה ולאחריה הנעה לרכישה או השארת פרטים ליצירת קשר.
בשורה התחתונה, אנחנו מתחברים לכל לקוח ולקוח, רוצים בהצלחתו, מנתחים מגוון השלכות והשפעות על הצלחת הקמפיין בראייה הוליסטית, עוקבים, מנטרים ועוסקים בשיפור וייעול תמידי. כך שיחד אתכם, נוכל להפיק את המקסימום מכל קמפיין.

שירותי הקידום והפרסום שלנו - ניהול קמפיינים בגוגל ובפייסבוק באמצעות כלים מתקדמים ואסטרטגיית פרסום מבוססת תוצאות

נעים להכיר, אושרי ביטון, מנכ”ל ובעלים של חברת הדיגיטל “אושריב דיגיטל”, המציעה סל מלא של שירותים תחת קורת גג אחת. החל מיצירת תוכן, גרפיקה, בניית אתרים ועד לקצפת: שירותי קידום ושיווק .
כבר מעל לעשור, אני משווק ומקדם ארגונים, עסקים וחברות, ומלווה אותם בתהליכי שיווק, צמיחה והצלחה. מנסיוני, בכל הקשור לשיווק אין קסמים ואין ניסים. מה כן? עבודה עקבית וממוקדת, השקעה מתמדת, הבנה רחבה ומערכתית ותשומת לב לפרטים הקטנים, אלה העושים את כל ההבדל.
אני מזמין אתכם להכיר את שירותי הפרסום שלנו בגוגל ובפייסבוק, ניהול קמפיינים ייחודי באמצעות שימוש בכלים מתקדמים ובניית אסטרטגיית פרסום ממוקדת, אפקטיבית ומבוססת תוצאות. חשוב לנו שתדעו כי שירותי הפרסום שלנו מוצעים ללא התחייבות ארוכת טווח ומתחדשים מדי חודש בהתאם לבחירת הלקוח.
לצד הקמפיינים, הלקוחות שלנו נהנים ממגוון רחב של שירותים משלימים אשר הופכים מטרות לתוצאות ומסייעים בבניית הליך שיווקי שלם מא’ ועד ת’ הכולל דפי נחיתה, עמודי תוכן, מאמרים ועוד ועוד.
אנו מלווים אתכם יד ביד לאורך כל התהליך, בניתוח תוצאות, שיפור ומיטוב מערך המכירות ויצירת תשתית משותפת לצורך תיאום ואינטרקציה בין צוותי המרקטינג למכירות, כך שתוכלו ליצור מערך שיווק יעיל, לבלוט מבין המתחרים וליהנות מקמפיין ממוקד ואפקטיבי, נושא תוצאות , לאורך זמן.

"You're either remarkable or invisible. Make a choice."
- Seth Godin

Scroll to Top

קבל טיפים
שרק עסקים חכמים מקבלים

טיפים מנצחים לשיווק עסקים בדיגיטל, ליצירת זרם לקוחות יציב ואיכותי!